Indywidualna wycena naszych usług

Poniżej opisujemy jak możemy dla Ciebie wycenić usługę, co bierzemy pod uwagę oraz jakich materiałów używamy.

Niemniej jednka zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Do każdej dekoracji podchodzimy indywidualnie. Wycena dekoracji zależy od wielu czynników takich jak dojazd, ilość zużytych materiałów, złożoność dekoracji, czas operacyjny.

Dekoracje z balonów
Dekoracje z balonów

Dekoracja koło oraz heksagon

Koło oraz heksagon posiadamy w kolorze złotym. Możemy stworzyć girlandę w pełnym kole oraz w jego wybranej część, jak ma to miejsce powyżej. Powyższa dekoracja to koszt około 1000zł.

Dekoracja balonowa ścianka cekinowa

Ścianka cekinowa w kolorze: srebrnym, złotym, rose gold oraz czarnym. Możemy pokryć całą ściankę balonami, lub jej część. Dodatkowo do ścianki jest dopasowany napis Happy Birthday. Koszt widocznej ścianki ze zelecenia to 1900zł. Koszt jest zależny od ilości dobranych materiałów.

Napisy na balonach

Cena napisów na balonie zaczyna się od 30zł w górę. Napisy wykonujemy tylko i wyłącznie na balonach foliowych. Możemy również napompować balony helem i stworzyć z nich balonowy bukiet. Napisy tworzymy również na balonach kryształowych.

Dodatki

Dodatkowo proponujemy wykonanie odpowiednich makiet, możemy stworzyć logo Twojej firmy, dodać LED-on, postumeny, londynśką budkę telefoniczną, itd. Wszystko zależy od Twoich planów, na pewno wspólnie wybierzemy najciekawsze dekoracje.

Napisz do nas w sprawie wyceny - opisz nam na jaką imprezę planujesz swoją dekorację z balonów.

Możesz nam opisać wstępnie jaką usługą jesteś zainteresowany np. ścianka cekinowa z balonami + dodatki na roczek, rodzaj imprezy, planowany budżet na dekoracje, miejsce (mogą być również zdjęcia miejsca w środku), datę imprezy oraz na ile czasu potrzebujesz dekorację np. targi branżowe - 5 dni. Numer telefonu nie jest wymagany, jednakże w sprawach pilnych np. jeżeli impreza ma się odbyć z tygodnia na tydzień, może nam się przydać do szybszych ustaleń 🙂